VÄLIALADE KASUTAMISE KORD

 

# Üks 18 korviline ring Discland Discgolfipargis - 2€*

# Päevapilet - 5€* 

# Kettarent (komplekt 2 ketast) - 3€

# Harjutusväljaku rent treeninguks - 25€ / tund

# Raja rent 9 korvi - 50€ / tund

# Raja rent 18 korvi 90€ / tund

* Tärniga hinnad kehtivad kuni 4 liikmelisele seltskonnale raja läbimiseks, soojendusviseteks harjutusväljakul ja harjutuskorvil. Suurema seltskonna puhul uuri lisaks siit. 

DISCLAND DISCGOLFIPARK

Discland discgolfikeskuset leiate täismõõtmetes 18 korviga discgolfiaraja.

Rajad on sobilikud nii alustavale discgolfi huvilisele kui ka juba edasijõudnud PRO-mängijale. 

Meie discgolfipark on kiita saanud nii oma visuaalse poole kui ka tehnilise terviklikuse eest. Lummavad vaated õhtusele järvele, hooldatud parkmets ja mõnus atmosfäär on see, mis inimesi üha rohkem meie juurde mängima toob.

Discland discgolfipark asub eramaal ja on kasutamiseks ainult discgolfi eesmärgil, seega ei ole meil segavateks faktoriteks juhuslikke jalutajaid, jooksjaid, koeraomanikke, jne. nagu seda on teistes ristkasutusega discgolfiparkides. Meil saab rahus discgolfi harrastada.

Discland discgolfipargil on ka väikene rajatasu 2€ per inimene, mis aitab meil radu korras hoida ja maa rendi arveid tasuda. Rada on aga sinu jaoks tasuta kui teed meie varustuse poes vähemalt 10 eurose ostu.

Lisaks discgolfi radadele on meil ka harjutusväljak (80x40m), kus saab enne  mängu ennast soojaks visata. Samas saab seal ka kettaid enne ostu proovida.

Tule külla, oma silm on kuningas!                                                                     ASUKOHT