DISCGOLFI KOTID/KÄRUD

Miks discgolfikott:

 Discgolfikott aitab sul hoida kettad organiseeritult ning võtta mängule turvaliselt kaasa näiteks; võtmed, telefoni, lisa tuuleka, joogi, jne. Nüüd on sinu valik, kas soovid õla-, kõhu-, või seljakotti - kõigil on oma koht discimaailmas...

Miks discgolfikäru:

 Discgolfikäru on õige valik kui hindad mugavust, soovid vältida lisaenergia kulutamist ning sinu kettaarsenaal on keskmisest suurem. Käru võimaldab sul muuhulgas istuda seal kus sina tahad.

Saada ostusoov

Captcha

DISCGOLFIKOTID DISCLANDIS:

DISCRAFT STRING BAG

20€

DISCRAFT WEEKENDER

20€

DISCLAND DISCGOLFI KÕHUKOTT

25€

GRIP EQ G-SEERIA

125€

GRIP EQ CS2

199€

DISCRAFT EQ BX

229€

GRIP EQ BX2

229€

GRIP EQ AX4

259€

DISCGOLFIKÄRUD DISCLANDIS:

ZÜCA RAAM (VÄIKE)

249€

ZÜCA RAAM (SUUR)

269€

ZÜCA COMPACT

249€

ZÜCA TRECKER

319€

ZÜCA TRANSIT

299€

ZÜCA

349€

Julgeme väita, et GRIP EQ on parim discgolf `i kott maailamas. Võibolla siis paari sõnaga, mis teeb Gripist maailma parima. Kindlasti on see kombo parimast vastupidavusest, kergusest, mahutavusest, mugavusest ja disainist. See discgolf `i kott kestab Teil aastaid ja vahetamise isu tekib vaid siis, kui uus mudel või värv ilmavalgust näeb. Gripi hoolikalt valitud materjalid annavad talle kerge kaalu, samas ka mugavuse ning kaitsevad kaasas kantavaid esemeid igasuguste ilmastikutingimuste eest. Hästi läbi mõeldud asjade paigutamise taskud mahutavad nii teie tuulepluusi, joogianumad, rätikud, kettad, autovõtmed, jne. Pikema ülevaate Grip EQ kottidest toome Teieni iga seeria kirjelduses eraldi. "Grip tassib igas olukorras"      

Züca toodab erinevaid ratastel kotte. Meie tootevalikust leiab spetsiaalselt discgolf `i jaoks toodetud mudelid.