DISCGOLFIKETTAD

Discland on Discrafti maaletooja esinduskauplus. Meil on pidevalt valikus üle 10 000 Discrafti ketta. Kui Team Discraft mängija Austin Turner külastas Tallinna, siis valdas teda suur imestus ning maailma top mängija sõnad olid järgnevad: "ma ei ole kusagil maailmas näinud nii laialdast Discrafti valikut, paradiiiiz". 

PS. Meil on võimalik Discrafti kettaid ka enne ostu proovida, meie enda maja ees asuval harjutusalal, tingimusel et toote nad tagasi samas kondensioonis.

Järgnevalt püüame lahti seletada, milliseid plastikuid Discraft pakub ja mis on ühe või teise eelised.

PRO-D (Plastiku tüüp)

11€

KIRJELDUS:

PRO-D plastik on soodsaim Discrafti poolt pakutavaist. Lisaks soodsale hinnale pakub PRO-D plastik ka väga head nakkuvust, mis omakorda tagab visketäpsuse ja haakuvuse korvi kettidega.

Soovitame eeltoodud plastikut eelkõige lähimaa ketaste ehk putterite puhul. 

   

 

ELITE-X (Plastiku tüüp)

14€

KIRJELDUS:

Elite-X ehk rahvakeeli X-plastik on umbes 3x vastupidavam kui PRO-D plastik. Soft-X on aga parima nakkuvusega (gripiga) plastik Discrafti tootevalikus. Soft-X on väga hea abimees just külmemates oludes (alla 5 kraadi) kui teised plastikud muutuvad kohati liigagi jäigaks. Soft-X aga säilitab oma elastsed ja nakkuvad omadused ning haarduvus korvikettidega on parim võimalikest.

Soovitame eeltoodud plastikut kesk- ja lähimaa ketaste puhul ning külma ja märja ilmaga.

Tommy Markus (Team Discland): Soft-X plastikut kasutan kui vajan kettalt ülimat täpsust. See plastik tagab tunnetuse käe ja ketta vahel. Soft-X plastik on minul alati kasutusel kui korviketid on tavalisest libedamad. Olgu põhjuseks siis, külm/niiske ilm või lihtsalt kehvad ketid.   

JAWBREAKER (Plastiku tüüp)

15€

KIRJELDUS:

Jawbreaker plastik on väga hea nakkuvusega, kuid samas hästi vormis püsiv ketas. Kindlasti parim valik putterile kuuma ja/või niiske ilma puhul. Selle plastiku puhul on tegemist omanäolise disainiga, mis annab sulle kindlasti isikupära.

Soovitame eeltoodud plastikut eelkõige lähimaa ketaste ehk putterite puhul. 

Raido Kängsepp (Discraft Street Team): Jawbreaker on minu lemmik. Grip hea ja saab mõnusalt kiiresti sisse mängitud kettad. Jb Zone on parim. Niiske ilmaga püsib paremini käes kui teised. 

ELITE-Z (Plastiku tüüp)

16,99€

KIRJELDUS

Z-plastik tagab mängulusti pikkadeks aastateks. Kui otsid head, vastupidavat ja mõistliku hinnaga ketast, siis Z-plastikust ketta peale võid kindel olla ka aastaid peale ostu. Just sellepärast on Z meie tootevaliku suurimaks osaks.

Z-plastikul on ka mitmeid varjatsioone (Z, Big Z, ZFLX)

Z - piisavalt hea kõikides tingimustes. Kui tahad endale ühte ja ainust truud mängusõpra kõikidesse oludesse võta ta Z plastikust.

Big Z - on enamasti suure pildiga ja veidi alastabiilsem kui nn. tava Z-ist sama ketas. Tema plussiks on aga ilus disain.

Z FLX - on veidi kummisem ja seeläbi sobib paremini külmemate ilmade puhul. Laiend FLX tähendabki, et antud isendid on flexible ehk painduvamad. Näitena vastu puud minnes ei põrka nad nii sügavale metsa kui teised plastikud.

 

ELITE-Z FLY DYE

18,99€

KIRJELDUS:

ELITE Z FLY DYE on plastikult sama nagu tavaline Z plastik. Tegemist on eri kujunduste ja veidi edevamate ketastega.  

GLO (Pimedas helendav)

18,99€

KIRJELDUS:

GLO plastiku puhul on tootja loonud võimaluse mängida hämaras või täiesti pimedas kartmata, et ketas ära kaoks. Kettad hakkavad helendama kui neile valgust peale näidata, eriti tõhus on UV lambiga valgustamine. Väike taskulamp discgolfari asjade hulgas on alati mõistlik lisavarustus. Pikad talveõhtud on saanud sisustuse :)

  

ESP (Plastiku tüüp)

17,99€

KIRJELDUS:

Läbipaistmatu ESP on reeglina natuke alastabiilsem kui Z plastik ja mängib end ka natuke kiiremini sisse. Grip on tal suurepärane nii sooja kui ka külma temperatuuri juures. Kui tunnete, et mingi ketas on Z plastikus teie jaoks liiga ülestabiilne, siis proovige ESP-d ja saate sirgema lennu. 2018 sai ESP seeria uuenduse – muudeti natuke segu, et lisada grippi ja ketastele ilmusid neli lennunumbrit. ESP plastikule tehakse ka kõik üleketta prindid (Supercolor). 

Soovitame eeltoodud plastikut lähenemise, keskmaa ja pikamaa ketaste valikul. 

TITANIUM (Plastiku tüüp)

18,99€

KIRJELDUS:

Titanium on Discrafti Premium materjal. Eelnev tähendab, et tegu on parima võimaliku vastupidavuse ja lennuomaduste kooslusega. Titanium segu kettad on väga vastupidavad ja väga hea gripiga. Neila ketastele on iseloomulikud  pastelsed toonid. Titanium ei ole väga jäik ega ka väga pehme. 2018 sai Titanium seeria uuenduse – muudeti natuke segu, et lisada grippi ja ketastele ilmusid neli lennunumbrit.

Soovitame pikamaa ketaste puhul, saate alati etteaimatava lennutrajektoori ja seda ilmaoludest sõltumata.

SPONSOR KETTAD

20 - 35€

KIRJELDUS:

Sponsor ketaste puhul on enamasti tegemist eriväljalasetega. Eelnev tähendab, et tavamüügis sellist plastikut saadaval ei pruugi olla. Sponsor ketaste soetamisel toetame me, kas mõnda konkreetset mängijat või hoopis võistlust.

PS. Teada on, et kangeim Buzzz on 3x maailmameistri Nate Doss toetuseks tehtud Z Swirl Buzzz. See on nn. puhas kuld metsakoridoride tabamiseks.   

Küsi lisainfot sponsor ketaste kohta. Meil on hea valik erinevaid haruldusi ;)