Discraft on suurim tootja discspordi vallas.

Discgolfi kettaid toodab ta mitmele brändile (Discraft, DGA) ning lisaks on Discraft ultimate ametliku võistlusketta tootjaks.

Discrafti suurim eelis on kindlasti pikaajalistele kogemustele baseeruv tootearendus, mis tagab ketaste ühtsuse ja pikad kasutusajad. Me mõtleme pikkade kasutusaegadega seda, et ketas säilitab samasugused lennujooned väga pikal perioodil (periood kindlasti oleneb ka plastiku tüübist). Väike asi, aga mainimist väärt on veel see, et Discrafti discgolfi ketastel ei ole nn. teravat lõikeäärt, mis enamus tootjatel tekib ketta ääre alla (seda just pikamaa ketastel). Üheks Discrafti koostöö partneriks on DGA, kelle asutaja oli ka discgolfi korvi loojaks (Ed Headrick ). Discraft toodab neile kvaliteetseid kettaid ja saab vastu kogemused korvide kujundamisel. 

Miks aga valisime meie just Discrafti oma peamiseks tarnijaks ja partneriks. Põhjus on väga lihtne, Discraft väärtustab inimsuhteid. Inimesed ja firmad ei ole neile lihtsalt numbrid, vaid sõbrad ja koostöö partnerid. Kui tahad ka südamlikku kogukonda kuuluda, vali Discraft!     

TEAM DISCRAFT ESTONIA

Rene Treier

Rainer Lipand

 

Markus-Erik Õis 

Tommy Markus