Julgeme väita, et GRIP EQ on parim discgolf `i kott maailamas. Võibolla siis paari sõnaga, mis teeb Gripist maailma parima. Kindlasti on see kombo parimast vastupidavusest, kergusest, mahutavusest, mugavusest ja disainist. See discgolf `i kott kestab Teil aastaid ja vahetamise isu tekib vaid siis, kui uus mudel või värv ilmavalgust näeb. Gripi hoolikalt valitud materjalid annavad talle kerge kaalu, samas ka mugavuse ning kaitsevad kaasas kantavaid esemeid igasuguste ilmastikutingimuste eest. Hästi läbi mõeldud asjade paigutamise taskud mahutavad nii teie tuulepluusi, joogianumad, rätikud, kettad, autovõtmed, jne. Pikema ülevaate Grip EQ kottidest toome Teieni iga seeria kirjelduses eraldi. "Grip tassib igas olukorras"      

GRIP EQ AX

259€

Kirjeldus:

Parim suur discgolfikott maailams. Eluaegne garantii.

GRIP EQ AX seeria on mahutavuselt suurim GRIP discgolf `i kottide seas. Lihtsasti paigutub sinna 26 discgolf `i ketast, aga pingutades kindlasti rohkem. AX seeria on parim valik kui Teie plaanidesse mahuvad discgolf `i reisid lennukiga. Selle kotiga saate endaga kaasa võtta kõik olulised discgolf `i mängimisega seonduvad esemed ja võimalikud lisakettad nn. igaks juhuks. Lisaks on kotiga kaasas ka lisa kaitse suurema vihma puhuks. 

Saadaval on erinevad värvid, küsi lisa.

GRIP EQ BX

229€

Kirjeldus:

Parim keskmine discgolfikott maailams. Eluaegne garantii.

GRIP EQ BX seeria mahutab lihtsalt 20 discgolf `i ketast ja on suuruselt keskmine Grip kottide seas. BX kott on kaalult kergem AX-ist, kuid piisava mahutavusega, et mängida kohalike võistluseid. Vihmakile on BX Gripi puhul lisavarustusena olemas. 

Saadaval on erinevad värvid, küsi lisa.

GRIP EQ CS

199€

Kirjeldus:

Parim väike discgolfikott maailams. Eluaegne garantii.

GRIP EQ CS on edasiarendus kunagisest C mudelist. Arendusena on CS mudel saanud omale suuremad küljetaskud, kuhu saab nüüd pista dressika või isegi jope. CS mudel on parim valik inimestele, kes väisavad enamjaolt nädalamänge või mängivad oma lõbuks. Ta on Gripidest kergeim ja seeläbi väga tõhus energia säästja. Mahutab ta kõik vajaliku ning lisaks Teie 16 lemmik ketast. Vihmakile on lisavarustus. 

Saadaval on erinevad värvid, küsi lisa.