DISCGOLFIPARK JA HARJUTUSALA

Väljaspool maja leiab meilt nii 18 korviga täispika discgolfiraja, 9 korviga valgustatud discgolfiraja kui ka harjutusala visete lihvimiseks (range). Meie Discgolfikeskus ja seda ümbritsev maa-ala asub eramaal ja selle kasutamine tuleb alati registreerida keskuse kaupluses, kust saab ka täpsemad juhendid meie kodukorra kohta. Ootame Teid endale külla, olgu siis põhjuseks; Teie sünnipäev, firmaüritus või lõbus ajaviide sõpradega. Lisaks rajalt saadavale mängulustile on meie juures võimalik maha pidada ka mõnus grilli õhtu. 

Leia tee Harku järve vahetus läheduses asuvasse Disclandi ja naudi discgolfi imelist maailma...  

Discland poe toodete müüki teostab Kulbert AS. Valikus on pidevalt üle 10 000 ketta järgmistelt tootjatelt: Discraft, DGA Prodigy, Prodiscus ja Innova. Lisaks pakume mitmesugust lisavarustust, nagu kotid, kärud, vihmavarjud, lapid, markerid, jne. Ka saab meilt tellida personaalse kujundusega discgolfi kettaid. Tulge meile külla ja veenduge ise, valik on meil rikkalik. 

VÄIKE SAAL

Väikeses saalis saab harjutada eelkõige lähimängu ja puttamist (ketta korvi viskamine). Saal on u 11,5m pikk ja 5m lai. Väikeses saalis saab lisaks harjutamisele vaadata ka videoid suurelt ekraanilt, kuulata mõnusa tugevusega oma lemmik muusikat ja olla lihtsalt ilus :) 

SUUR SAAL

Suures saalis toimub meil enamus sisetreeningutest. Saali mõõtmed on 15m korda 12m. Saalis on 2 seina kaetud võrguga, kuhu saab teha ka tugevamaid viskeid ning harjutada täpsust. Lisaks eelnevale on meil olemas ka discgolfiketta kiiruse mõõtja, erinevad täpsuse elemendid ja ka matid erinevate lamamisharjutuste tegemiseks.   

SÜNNIPÄEVA TUBA

Sünnipäeva tuba koosneb mitmest üritusteks mõeldud ruumist; kööginurk, videomängude tuba ja koosistumise tuba. Kokku mahutavad sünnipäeva ruumid kuni 40-50 inimest. Ruumide sisustamisel oleme üritanud rõhku panna just hubasusele. Kuna me elame ja hingame discgolfi rütmis, siis suudame kõrvale pakkuda mõnusaid ja aktiivseid discgolfi tegevusi, mis muudavad Teie ürituse veelgi meeldejäävamaks. Tulge vaadake meid üle ja teeme koos ühe vahva koosviibimise.   

KESKUSEST

Mõte ja unistus päris oma discgolfi-pesast keerles peas juba alates 2013. aastast. Viimase 4 aasta jooksul oleme üle vaadanud omajagu objekte, kokku löönud nii mõnegi eelarve, kaalunud nii renoveerimist kui ehitamist.
  Ja siis, ühel vihmasel septembrikuu päeval tekkis sõnulseletamatu soov läbi sõita Õismäel asuvalt kinnistult (mille aadressiks osutus Paldiski mnt. 124B, nagu hiljem teada sain), mida olin varem Google Maps’i kaudu uurinud. Kuigi maja oli igapäevaselt suletud, seisis juhuse tahtel just sel hetkel maja ees Urmas sõbraga. Uurisin, kuidas neil läheb ning ega nad ei tea, kas siinkandis tühje ruume saadaval pole. Tuli välja, et ruumid on küll tühjad, kuid juba on olemas ka potentsiaalsed rentnikud, kes nii muuseas omaniku peretuttavad.
Tutvustasin sealsamas kiirelt oma ideed, ning juba varsti sain sama teha ka omanikele. Eneselegi üllatuseks öeldi mulle, et ruumide kasutamise õigus loovutatakse meile, kuna see ilus unistus tuleb lihtsalt teoks teha.
  Teist korda elus tundsin end kui unenäos – proovisin ärgata ning ei saanud päris hästi aru, mis toimub. Kõik see, mis oli just juhtunud, ei tundunud reaalne. Teadsime, et peame saadud võimalust täielikult ära kasutama ning asja tegema südamega. Me oleme koos Disclandi perega juba palju ära teinud kuid areneda on veel kõvasti, seega kehtib meie kohta aegumatu Gabrieli ütlus "me ei ole homme need kes me olime eile". Et meie helesinine unistus oma silmaga üle vaadata, tule meile külla, ikka Paldiski mnt 124B Tallinn.

Näeme Disclandis TM!                                                                                                          01.10.2017